захід

Halloween Magic

31 жовтня 2020

А ти вже знаєш, як проведеш найстрашнішу і магічну ніч в році?
Збираємо всіх нечестивих відьом, вампірів, перевертнів та іншу киношно-лісову живність на кривавий карнавал!

Подробнее

детектив, комедія, пригоди, жахи, фентезі

Відьми

29 жовтня, 2020

Переосмислюючи улюблену історію для сучасної аудиторії, візуально інноваційний фільм Роберта Земекіса розповідає загадкову гумористичну та зворушливу казку про юного сироту.

Подробнее

драма, жахи, фентезі

Чаклунство: спадок

29 жовтня, 2020

Історія про молодих дівчат, учениць старших класів, які пробуджують до життя потужні чаклунські сили і утворюють клан відьом.

Подробнее

анімація, пригоди, сімейний

Повне занурення

29 жовтня, 2020

Дельфі живе в Підводному місті, що залишився від невідомої стародавньої цивілізації. Він закоханий у красуню Мію, прийомну дочку мера Міста і мріє потрапити в Гвардію Дельфінів, але його ніхто не сприймає серйозно. Одного разу Дельфі разом зі своїм другом Зеббом потрапляють в Затоплену фортецію і знаходять там дивовижну арку, пропливши через яку, можна стати тим, ким хочеш

Подробнее

бойовик, комедія, фентезі

Врятувати Панду

05 листопада, 2020

Містер Джу - кращий агент національної розвідувальної служби. Він відправляється на спецзавдання - йому належить дбати про безпеку найважливішої панди в світі, але трапляється нещасний випадок, його підопічний зникає, а сам Джу раптом починає розуміти мову тварин.

Подробнее

драма, кримінал

Нічний патруль

05 листопада, 2020

Троє паризьких поліцейських отримують важливе завдання: їм потрібно супроводити і повернути мігранта до своєї країни. Проте дорогою до аеропорту одна з правоохоронців, Вірджинія, розуміє, що на батьківщині їхньому бранцеві загрожує смерть…

Подробнее

драма, комедія

Матуся у відриві

05 листопада, 2020

Головна героїня фільму – Айріс, одразу після народження дитини дізнається, що коханий чоловік її зраджує.  Вона не впадає у відчай, а всіма можливими шляхами йде до своєї мети - бути щасливою!

Подробнее

анімація

Академія монстрів

12 листопада, 2020

Денні живеться несолодко: він не знаходить спільну мову ні з однолітками, ні з учителями. Одного разу він потрапляє у школу для обдарованих дітей, де випадково відкриває портал у світ.. монстрів.

Подробнее

комедія, трилер, жахи

Химери

12 листопада, 2020

Готові до найкріповішого молодіжного хорору? Давній кинджал провокує фатальний обмін тілами: сором’язлива старшокласниця прокидається у тілі безжального маніяка, і навпаки – жорстоке чудовисько стає тендітною дівчиною. Оце жесть!

Подробнее

комедія, екшн

Афера по-голлівудськи

19 листопада, 2020

У Голлівуді 70-х, горе-кінопродюсер винен гроші мафії, тож у ділка з’являється геніальна ідея:  підставили старіючу кінозірку свого нового вестерну заради афери зі страховкою. Але він навіть уявити собі не може, що з цього вийде.

Подробнее

фентезі, бойовик, супергеройський екшн

Диво-жінка 1984

25 грудня, 2020

Ласкаво просимо до 1980-х років. Тепер Диво-Жінці доведеться мати справу з новими супротивниками: Максом Лордом та Гепардою

Подробнее