детектив, драма, трилер

АЛЕЯ ЖАХУ

20 січня, 2022

Амбітний карнавальний фокусник має талант маніпулювати людьми кількома добре підібраними словами, та одного дня знайомиться з жінкою-психіатром  навіть небезпечнішою за нього самого.

Подробнее

кінолекція

ERIN: ДЕЩО ПРО МІФОЛОГІЮ ТА ФОЛЬКЛОР ІРЛАНДІЇ

23 січня, 2022

Якщо ви вже дивилися анімаційні фільми ірландського режисера Томма Мура і відчуваєте, що за чарівними історіями про пригоди дітей ховається ще щось - ще якийсь пласт реальності, або якщо ви цікавитеся ірландською міфологією та фольклором, то Вам точно до нас на лекцію .

Подробнее

Кримінальна драма, детектив

СМЕРТЬ НА НІЛІ

10 лютого, 2022

Єгипетський відпочинок бельгійського детектива Еркюля Пуаро на борту гламурного пароплава перетворюється на страхітливий пошук убивці. Усе йде шкереберть після трагічного завершення медового місяця однієї ідилічної пари. Ця історія розгортається на тлі епічних пейзажів з широкими пустелями та величними пірамідами Гізи.

Подробнее

Кінокомікс, кримінал, бойовик, екшн

БЕТМЕН

03 березня 2022

Самотній борець за правосуддя став утіленням розплати для мешканців  Ґотема. Міста, яке кишить корумпованими чиновниками і високопосадовцями. Там Брюс Вейн може довіряти лише двом людям: Альфреду Пенніворту і лейтенанту Джеймсу Ґордону.

Подробнее

Благодійний квиток

Подробнее